top of page
Abstract Shapes

Mediprof

Mediprof, Triton Bilişim'in ilaç Firmalarına sunmakta olduğu KVKK konusunda hassas, güncel ve yüksek kalitede sağlık profesyoneli veri tabanı ve doğrulama hizmetidir.

Mediprof Triton Bilişim'in ana hizmetlerinden biridir. Triton Bilişim 15 yıllık ilaç tecrübesi ve teknoloji alanındaki uzmanlığı ile Mediprof'u gelişen ve değişen teknik, business ve hukuki ihtiyaçlara uyarlamaktadır.

Mediprof Validasyon Ekibi tarafından kurumlar aranarak sürekli güncel tutulan Mediprof, CRM sistemleri ile entegre edilerek firmaların saha ekibine tam, güncel  ve yüksek kalitede veri sağlamaktadır. 

Pek çok firmada, CRM sistemine ilave olarak, sağlık çalışanı odaklı diğer yazılımlar ile de Mediprof entegrasyonu gerçekleştirilmektedir. Örneğin; web siteleri, toplantı yönetimi, consent yönetimi, dijital, mobil etkileşim kanalları ve benzeri sistemler ile Mediprof entegrasyonu gerçekleştirilmektedir.

Mediprof Üyesi İlaç Firmalarına MediPassportal, Eczane Segmentasyonu, Sağlık Çalışanı Anketleri, GLN ve Kurum Enlem-Boylam hizmetleri de sunulabilmektedir.

Mediprof, CRM veya sağlık çalışanı merkezli sistemler ile kolayca entegre edilebilmektedir

Toplantı (1).png
bottom of page